SŠES CVIČNOU ŠKOLOU ČZU

Střední škola elektrotechniky a strojírenství se dne 27. března 2017 stala cvičnou školou pro pedagogickou praxi Institutu vzdělávání a poradenství České zemědělské univerzity v Praze. Jmenovací listinu společně s oficiální deskou, která bude vyvěšena na budovu školy, převzala paní ředitelka Ing. Bc. Simona Nesvadbová, Ph.D. od zástupce ředitele pro hospodářskou činnost a rozvoj pana Ing. Emila Kříže, Ph.D. Více informací včetně jmenovací listiny naleznete v celém článku.

Cvičné školy pro pedagogickou praxi České zemědělské univerzity v Praze jsou vybrané střední odborné školy, integrované školy a střední odborná učiliště, která zaručují vysokou úroveň výchovně vzdělávacího procesu, disponují kvalifikovanými cvičnými učiteli a jsou ochotny vytvořit adekvátní organizačně technické zázemí pro realizaci souvislých řízených pedagogických praxí.

O zařazení vybrané střední školy, integrované školy nebo středního odborného učiliště mezi cvičné školy rozhoduje rektor České zemědělské univerzity v Praze na základě doporučení ředitele Institutu vzdělávání a poradenství.

Náhled jmenovací listiny zde .

Learn More