Ubytování v DM 


Střední škola elektrotechniky a strojírenství nemá vlastní domov mládeže. Mimopražští studenti, kteří jsou přijati na naši školu, si mohou ubytování zajistit například v Domově mládeže Na Třebešíně nebo v DM Ohradní (jen pro nástavbové studium).

Image

Kontakt: 

DM SPŠ Na Třebešíně 2299

Praha 10 (pouze pro chlapce)

https://www.trebesin.cz/domov-mladeze/informace

Marta Řičicová

vedoucí vychovatelka

e-mail:  ricicova@trebesin.cz

telefon: 222 355 888

mob: 775 706 962


Domov mládeže je určen pro ubytování mimopražských žáků a studentů (pouze chlapců) pražských středních škol, vyšších odborných škol, gymnázií a konzervatoří.

Domov mládeže je umístěn cca 10 minut chůze od stanice metra Želivského, případně 3 minuty chůze ze zastávky autobusu 188 „Hostýnská“ (bus 188 jede ze zastávky „Jesenická“). Žáci a studenti jsou ubytováni ve třílůžkových pokojích a dva tyto pokoje tvoří obytnou buňku, jejíž součástí je předsíň se skříněmi, umývárna, sprchový kout a WC. V domově mládeže je učebna PC, herna, knihovna, posilovna, klubovna s domácím kinem, tělocvična, krytý bazén a hřiště.

Součástí domova je jídelna.


Image

Kontakt: 

Domov mládeže

Ohradní 72/24

140 00 Praha 4, Michle

e-mail:  jarmila.pincova@ohradni.cz

telefon: 241 482 379

Informace zde

Přihláška zde


UBYTOVÁNÍ PRO PLNOLETÉ STUDENTY, VŠ, VOŠ, NÁSTAVBOVÉ STUDIUM

Podmínky pro přijetí k ubytování do DM Ohradní 72/24, 145 00 Praha 4.

Kritéria, podle kterých jsou studenti přijímáni do DM Ohradní 24, Praha 4 – Michle:
1. Studenti, kteří již byli ubytováni v DM a pokračují ve studiu
2. Studenti VŠ, VOŠ a nástavbového studia
Nabízíme ubytování ve dvoulůžkových a třílůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením a sprchou, to vždy společné pro dva pokoje. V každém patře je malá kuchyňka, vybavená elektrickým sporákem s troubou, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí, lednicemi s mrazákem, toustovačem. Všechny pokoje jsou vybaveny standardně : válendy s úložným prostorem, nočními stolky, skříní pro osobní věci, lampičkou pro každého studenta a připojením Wi-Fi.