Kotva
Aktuality
Přijímací řízení pro školní rok 2018/2019
30.1.2018

Od 1. 2. 2018 přijímá škola řádně vyplněné přihlášky ke studiu pro školní rok 2018/2019. Přihlášky můžete odevzdávat do 1. 3. 2018 (lze zaslat i poštou - razítko pošty může být nejpozději 1. 3. 2018). 

 
 
Kalendář akcí
27. školní týden
Anketa
Jak na vás působí nový web?
Moderně
Čistě
Standardně
Přehledně
Celkem hlasovalo: 1034
 
 
Virtuální prohlídka školy

 
 
Stipendium pro žáky školy
 
 
Schránka důvěry
 
 
Počítadlo
Online:
6

Dnes:
418

Posledních 7 dní:
4120

Posledních 30 dní:
12390

Celkem:
12495

Mapa webu
A
A
A

Partneři školy

Vloženo: 10.11.2014 | Autor: vera.lencova| Zobrazeno: 3x | Upravil: vera.lencova

   
Praha.eu - jako kraj je zřizovatelem středních škol. 

Odbor školství a mládeže ve věcech samostatné a přenesené působnosti hlavního města Prahy je zřízen pro odvětví školství a mládeže mimo zabezpečování oblasti financování. 

Uznávání rovnocennosti a nostrifikace vysvědčení vydaných zahraničními školami Odbor školství a mládeže MHMP vydává na základě § 108 a násl. zákona č. 561/2004 Sb., o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání (školský zákon), v platném znění, a vyhlášky č. 12/2005 Sb., o podmínkách uznání rovnocennosti a nostrifikace vysvědčení vydaných zahraničními školami, v platném znění, osvědčení o uznání rovnocennosti zahraničního vysvědčení v České republice nebo rozhodnutí o uznání platnosti zahraničního vysvědčení (nostrifikaci) v České republice. 

Postup v případě žádosti o vydání zápisového lístku na MHMP Uchazečům (nebo zákonným zástupcům nezletilých uchazečů) s místem trvalého bydliště v hlavním městě Praze bude zápisový lístek vydáván na odboru školství a mládeže Magistrátu hlavního města Prahy...     

Střední škola elektrotechniky a strojírenství úzce spolupracuje se SŽDC v těchto oblastech:

-  Studentský program Nádražák, kde může žák získat náborový příspěvek až ve výši 2000,-Kč měsíčně – informace k programu ke stažení zde.

-  Možnost konání exkurzí u SŽDC.

-  Možnost konání odborných praxí u SŽDC – v případě vykonání odborné praxe u SEE (správa elektrotechniky a energetiky Praha) zajistí SŽDC u konkrétních žáků Osvědčení Z ODBORNÉ ZPŮSOBILOSTI V ELEKTROTECHNICE DLE VYHLÁŠKY 100/1995 Sb., čl.7  „osoba znalá“ (stejná právní váha jako paragraf 5 vyhlášky 50/1978 Sb.). Osvědčení dle vyhlášky 100/1995 Sb., čl.7 od SEE obdrží žáci po zdárném ukončení maturitních zkoušek na své domovské škole.

-  Možnost složení odborné zkoušky D-03 (zkouška umožňující vykonávat práci signalisty/výhybkáře).

-  Účast školy na Studentské konferenci a Student Cupu, jejichž předpokládaný termín konání bude na jaře 2018.

-  Účast zaměstnanců SŽDC na Dnech otevřených dveří školy.

-  Spolupráce při tvorbě výukových materiálů.

2N TELEKOMUNIKACE a.s. – Výroba, vývoj a prodej telekomunikační techniky pobočkových ústředen, vstupních komunikátorů, GSM bran a VOIP řešení.
AIR SPECIAL a.s. – Letecké práce v zemědělství, v lesním a vodním hospodářství v plném rozpětí dávek na hektar, v ochraně a výživě lesních a polních kultur, dodávky jsou kompletně na klíč. Letecké opravárenství na letouny tuzemské, zahraniční, a to jak na draky, motory, povrchové úpravy letounů.
AQUA-THERMO spol. s r.o. – Čerpadla, vodárny, tlakové nádoby, bojlery a ohřívače. Servis a montáž čerpadel pro vodárny a tlakové kanalizace. Velkoobchod, maloobchod. Zastoupení značek: Grundfos, Calpeda, Zenit, Sigma, Wilo, Dukla CZ, Stiebel-Eltron, DZ Dražice, Tatramat, OEZ.
Čedes – Stipendijní program ČD (přihlášku naleznete v souborech ke stažení). Více na www.pepazdepa.cz,www.ceskedrahy.cz/karierawww.cdcargo.cz/kariera.
České dráhy, a.s. – Zajištění železničních přepravních služeb na celostátních i regionálních tratích. Provádění údržby a oprav infrastruktury.
ČD Cargo, a. s. – Společnost je přední český železniční dopravce a s ročním objemem přepravy zboží přibližně 80 mil. tun patří mezi pět předních železničních dopravců v rámci členských zemí EU. Nabízí přepravu široké škály zboží od surovin po výrobky s vysokou přidanou hodnotou. K zajištění provozu nákladních vlaků má společnost k dispozici více než 900 lokomotiv – elektrických i motorových a cca 25 tisíc vozů různých řad. Společnost v České republice zaměstnává více než 9 tisíc osob.
Fábera systems s. r. o. – Zámečnické práce a kovovýroba.
GE Aviation Czech s.r.o. – Výroba leteckých turbovrtulových motorů.
Hager Electro s.r.o. – Jsme výrobcem elektroinstalačních systémů zahrnující rozvaděče a přístrojovou náplň, domovní elektroinstalační přístroje, systémy pro inteligentní řízení budov, elektroinstalační kanály, soklové lišty a další výrobky k realizaci elektrických rozvodů.
INGOS s.r.o. – Výroba, prodej a servis laboratorních a měřicích přístrojů, rozvaděčů. Projektování, inženýring a dodávky v oborech měření a regulace (MaR), ASŘTP, silnoproudá zařízení, energetika (MVE), ekologie (ÚV a ČOV), TZB, stavební činnost.
Jablotron, s.r.o. – Specializujeme se na elektronické zabezpečovací systémy (EZS), elektronickou požární signalizaci (EPS), služby bezpečnostního centra Jablotron (BCJ) s celorepublikovou působností, slaboproudé rozvody, revize, bezpečnostní a kamerové systémy.

LATECOERE Czech Republic s.r.o. se specializuje na:

Montáž dveří pro cestující pro Airbus A318/319/320/321

Montáž dveří horní paluby a dveří zavazadlového prostoru, výroba dílů a sestav mechanizmů dveří pro Airbus A380

Montáž dveří pro cestující, servisních a nákladových dveří, výroba dílů a sestav dveřních mechanizmů pro Embraer  ERJ 170

Výroba kompozitních potahů a dílů kostry dveří, obrábění dveřních mechanismů a výroba podsestav kostry dveří letounu Boeing B787

Montáž servisních dveří a dveří zavazadlového prostoru, výroba dveřního mechanismu letounu Dassault Falcon 7X

Výroba a montáž skříní palubní elektroniky pro Airbus A380

Výroba a montáž skříní palubní elektroniky pro Airbus A400M

Výroba kompozitních a kovových dílů pro přední kýlovou část trupu letounu Airbus A350
KTA technika, s.r.o. – Dopravní a inženýrské stavby, elektro v dopravě. Projekce, montáž a servis elektro, sdělovací a zabezpečovací techniky.
MIKROKOM, s.r.o. – Vývoj, výroba a úprava měřicí techniky, komponent pro vysokofrekvenční přenosy a zařízení pro vláknovou optiku i kabelovou televizi.
Modrá pyramida stavební spořitelna, a.s. – Specializovaná banka zabývající se výhradně financováním bytových potřeb svých klientů.
Pražská energetika, a. s. – Jsme spolehlivým dodavatelem elektřiny na území Prahy a města Roztoky u Prahy. Společnost je významným obchodníkem s elektřinou na energetickém trhu České republiky. Člen Skupiny PRE – stabilní a prosperující energetické skupiny s dlouholetou tradicí.
Siemens, s.r.o. – Divize Transportní systémy společnosti Siemens dodává veškerou techniku, technologii a komplexní řešení v oblasti kolejové dopravy, která zahrnuje kolejová vozidla, zařízení pro dopravní infrastrukturu a servisní služby. Jako systémový dodavatel nabízí Siemens vzájemně kompatibilní výrobky a řešení.

 

Šindy, s.r.o – Návrh, montáž a servis telekomunikačních a televizních kabelových rozvodů, optické a metalické sítě. Vedení technické dokumentace metropolitní sítě a poskytování vyjádření. Vytyčování sítí O2. Výstavba silnoproudých rozvodů a veřejného osvětlení. Inženýrská činnost.

 

STROJMETAL KAMENICE s.r.o. – Vyrábíme zápustkové výkovky ze slitin hliníku tvářené za tepla pro automobilový, strojírenský a letecký průmysl. Nabízíme konstrukci a výrobu tvářecích nástrojů a CNC obrábění hliníku.
TEMO-TELEKOMUNIKACE a.s. – Nabízíme služby v oblasti slaboproudých a silnoproudých kabeláží a systémů.
Letecké muzeum Kbely – Odborné zpracování muzejních sbírek a jejich zpřístupňování veřejnosti. Poskytování odborných služeb. Zpracovávání vědeckých studií.

VSK Dušek s.r.o. – Poskytování služeb spojených se zámečnictvím a kovovýrobou.

 

LOM Praha s.p. - LOM PRAHA s.p. je jediným opravárenským závodem pro vrtulníky řady Mi v zemích NATO a EU, který je certifikován ruskými konstrukčními kancelářemi MVZ Mil a OAO Klimov, mezinárodním leteckým výborem MAK a domácími leteckými autoritami. Soustředí se především na generální opravy vrtulníků Mi-2, Mi-8/17, Mi-24/35 a jejich agregátů (turbohřídelových motorů, reduktorů a pomocných startovacích motorů), opravy letadel L-39 a jejich motorů.


http://airwaynet.cz/cs/ - Firma poskytující rychlé připojení k internetu přes technologie Wifi, DSL a Fiber. V současné době pokrývá 97,2% Prahy a okolí.